Firma
Firma

Firma IMAWELL, założona w 1998 roku, jest jednym z wiodących dostawców folii dekoracyjnych, obrzeży, materiałów klejących i sprzętu do wykończenia powierzchni.

Oferujemy naszym klientom kompletne rozwiązania do produkcji drzwi wejściowych i wewnętrznych, mebli, paneli ściennych i sufitowych, a także elementów okiennych i wykładzin podłogowych.

NASZE CREDO
Filozofia firmy:

Podstawą filozofii naszej firmy jest indywidualność, innowacyjność i gotowość na wyzwania rynkowe. A głównym kryterium naszego sukcesu przedsiębiorczego niezmiennie pozostaje sukces naszych klientów.

Filozofia firmy:
Nasze mocne strony
Nasze mocne strony:
 • JAKOŚĆ
  JAKOŚĆ

  Wysokiej jakości surowce, nowoczesny sprzęt i innowacyjne technologie produkcji pozwalają nam zagwarantować niezmiennie wysoką jakość.

 • DESIGN
  DESIGN

  We współpracy ze światowymi liderami branży i projektantami stale analizujemy trendy i tworzymy unikalne dekory.

 • PROFESJONALIZM
  PROFESJONALIZM

  Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Zawsze możesz liczyć na kompetentne porady i indywidualne podejście.

FSC®
Odpowiedzialna gospodarka leśna

Ochrona zasobów leśnych dla przyszłych pokoleń zawsze była ważnym aspektem działalności gospodarczej IMAWELL. Dysponując certyfikatem Forest Stewardship Council® (FSC®), możemy to udokumentować i dostarczać odpowiednie produkty z surowców pochodzących z odpowiedzialnie gospodarowanych lasów. Wybierając nasze produkty z certyfikatem FSC®, nie tylko otrzymujesz naturalny materiał, ale także pomagasz chronić lasy na całym świecie.

Więcej informacji na temat FSC® można znaleźć na stronie www.fsc.org.

Odpowiedzialna gospodarka leśna