Ciepły minimalizm

Minimalizm to nie tyle styl, co filozofia życia, która zyskuje coraz większą popularność.

We wnętrzach główną ideą jest stworzenie pragmatycznej, funkcjonalnej, przytulnej i stylowej przestrzeni.

W minimalistycznych wnętrzach często stosuje się neutralne kolory, naturalne materiały i proste kształty. Głównym mottem tego stylu jest "mniej znaczy więcej", przy czym dużą wagę przywiązuje się również do przytulności tworzonej przez ciepłe odcienie i miękkie linie. Ten styl jest idealny dla tych, którzy cenią prostotę minimalizmu, ale chcą nadać wnętrzu cieplejszą i bardziej zachęcającą atmosferę.

Podstawowe kolory

Świadome projektowanie oznacza znalezienie odpowiednich kolorów, które stworzą przyjemną atmosferę i przetrwają próbę czasu. Ostatnio bardzo popularne stały się nietypowe, neutralne kolory. Kolory te mają ogromny potencjał i podkreślają trend w kierunku ciepłego minimalizmu.

OCEAN BREEZE
07109 OCEAN BREEZE
TAUPE
01117 TAUPE
SKY GREY
07138 SKY GREY
SNOW WHITE
00182 SNOW WHITE
ASH MODERNA - Harmonia i naturalność

Zapraszamy do skupienia uwagi na tym harmonijnym dekorze: ASH MODERNA.
Naturalność to pierwsze przykazanie tego dekoru z drewna jesionowego.

ASH MODERNA to dobry przykład nowoczesnego dekoru, który doskonale komponuje się zarówno z pastelowymi, jak i akcentującymi kolorami. Ta reprodukcja drewna jesionowego doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Naturalny, zwiewny kolor dekoru harmonizuje z białymi i beżowymi tekstyliami oraz tworzy przyjemny kontrast ze ścianami w kolorze nude.

ROXY BETON - estetyka w minimalistycznym i industrialnym stylu

ROXY BETON doskonale uzupełnia kolekcję dekorów w stylu łagodnego i ciepłego minimalizmu. Estetycznie łączy się ze "spokojnymi" rodzajami drewna i nadaje wnętrzu autentyczny i naturalny wygląd.

W przeciwieństwie do stereotypowych wyobrażeń, dekory betonowe są przyjemne zarówno wizualnie, jak i w dotyku oraz oddają wrażenie oryginalnej, chropowatej tekstury.

Czy podobały Ci się prezentowane dekoracje?

W sekcji Dekory można zobaczyć wszystkie odcienie kolekcji i zamówić bezpłatne próbki.