Mówi się, że Peach Fuzz emanuje ciepłem, życzliwością i lekkością

Każdego roku Instytut Pantone określa odcień, który będzie dyktował trendy w projektowaniu przez następne 12 miesięcy.
Topowym kolorem 2024 roku będzie Peach Fuzz, delikatny brzoskwiniowy odcień.


"To kolor, który promieniuje współczuciem, oferuje dotykowy uścisk i bez wysiłku wypełnia lukę między młodym a ponadczasowym"
- wyjaśnia Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone.


Według Pantone, modny odcień staje się swego rodzaju sygnałem dla przedstawicieli designu, mody i sztuki, wskazując na aktualne trendy emocjonalne na świecie.

Mówi się, że Peach Fuzz emanuje ciepłem, życzliwością i lekkością

Powszechnie wiadomo, że ciepłe i naturalne kolory stają się ostatnio coraz bardziej popularne w aranżacji wnętrz. Odcienie te pomagają stworzyć bardzo komfortową i przytulną atmosferę we wnętrzu.

W tym roku we wnętrzach króluje elegancki kolor Peach Fuzz. Ten jasny i przyjazny kolor bez wątpienia znajdzie swoich fanów: aksamitny brzoskwiniowy odcień może występować jako ton wiodący lub akcentujący i nadać wnętrzu poczucie spokoju i harmonii.

Tworzenie atmosfery przytulności i harmonii

Wśród modnych kombinacji 2024 wyróżnia się harmonijna para brzoskwini i jasnego dębu. Te naturalne kolory emanują naturalnym urokiem i dobrym samopoczuciem. Duet inspiruje i napełnia radością, bazując na kontraście jasnej brzoskwini z odcieniami drewna dekoru 10650 MODENA OAK.

Ciekawe połączenia kolorystyczne to także brzoskwinia z pistacją, burgundem, szarością i błękitem. Estetyka kolorystyczna opiera się na ostrych lub ciepłych kontrastach, które są równie atrakcyjne w nowoczesnych i klasycznych stylach wnętrz.

Czy podobały Ci się prezentowane dekoracje?

W sekcji Dekory można zobaczyć wszystkie odcienie kolekcji i zamówić bezpłatne próbki.