Softline — purystyczne powierzchnie w odcieniach natury

Trend ekologiczny jest obecnie bardziej istotny niż kiedykolwiek wcześniej. Folie Softline PET zaspokajają zapotrzebowanie rynku i są prawdziwym dziełem dekoracyjnym nowoczesnej technologii. Materiał jest całkowicie nieszkodliwy, nie zawiera szkodliwych plastyfikatorów i łatwo poddaje się recyklingowi. Folie PET Softline to idealne ekologiczne rozwiązanie do kaszerowania 2D i owijania wyprofilowanych elementów.

Najnowocześniejszy proces produkcji sprawia, że dekory Softline są trwałe i niezwykle gładkie. Są odporne na zużycie i wilgoć, co czyni je ulubionym materiałem wybieranym na fronty kuchenne i meble łazienkowe.

Najmodniejsze kolory kolekcji

Kolekcja jest przedstawiona w kolorach przybliżonych do naturalnych odcieni oraz jest dostępna na zamówienie w wersji supermatowej lub superbłyszczącej. Dzięki specjalnej technologii lakierowania, dekory Softline Supermatt charakteryzują się wyjątkową aksamitnością w dotyku i efektem anti-fingerprint.

Kolory kolekcji można łączyć, tworząc wnętrza o różnych efektach i nastrojach. Folie Softline nadają wnętrzu naturalną harmonię i czystą elegancję dzięki kontrastowym połączeniom kremowej bieli, wanilii, beżu, szarości i bogatych odcieni koloru zielonego.

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o foliach dekoracyjnych Softline i ich zastosowaniach lub szukasz inspiracji do następnego projektu, skontaktuj się z nami.
Nasi pracownicy chętnie pomogą w realizacji Twoich designerskich projektów.